Drukuj

Wesprzyj nas

Jak możesz pomóc nam chronić drzewa?


 

DAROWIZNA

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania na rzecz ochrony alej i drzew w otwartym krajobrazie w Polsce  możesz dokonać darowizny finansowej na specjalnie wydzielone konto bankowe Fundacji EkoRozwoju:

72 1500 1155 1211 5007 7242 0000

Fundacja EkoRozwoju
ul. Św. Wincentego 25 a,c
50-252 Wrocław

tytuł przelewu "darowizna - Drogi dla Natury"

Wszystkie środki wpływające na to konto są przekazywane na ogólnopolski program ochrony alej "Drogi dla Natury" prowadzony przez Fundację EkoRozwoju.


ZLECENIE STAŁE

Przekazujac nam regularnie niewielkie wsparcie możesz pomóc nam w długofalowej realizacji celów. Czy wiesz, że 10 zł przekazane raz w miesiącu przez rok pozwoli nam na posadzenie jednego drzewa więcej? Tyle właśnie kosztują sadzonki drzew, które sadzimy w ramach programu Drogi dla Natury. To duże drzewka sadzone w miejscach, w których mają szansę dożyć sędziwego wieku - pod opieką społeczności lokalnej i zarządcy terenu.

Jeśli zdecydujesz się na utworzenie przelewu stałego na rzecz programu Drogi dla Natury - koniecznie nas o tym poinformuj! Zadedykujemy Ci posadzone przez nas drzewko, będziesz mógł je odwiedzić i zobaczyć, jak pięknie rośnie.

Jak to zrobić?
Udaj się do banku i otwórz na swoim koncie usługę zlecenie stałe, podaj zadeklarowaną kwotę i już! Bank będzie automatycznie pobierał z Twojego środki, nie musisz o tym pamiętać. My przypomnimy Ci, pokazując zasadzone dla Ciebie drzewko.

Drzewa, które posadziliśmy dotychczas obejrzysz w zakładce Co robimy? - Sadzimy!

1% PODATKU

Fundacja EkoRozwoju jest organizacją pożytku publicznego - możesz nam przekazać 1% podatku. W rubryce cel szczegółowy wpisz "Drogi dla Natury".

Możesz skorzystać z darmowego programu do rozliczania podatku dostępnego na naszej stronie www.fer.org.pl/pity

>>> DLACZEGO WARTO PRZEKAZAĆ NAM 1% PODATKU??

 

Wesprzyj ochronę alej przydrożnych - pomóznam lepiej je chronić